Dodavatelské fórum s německou plynárenskou společností OPEN GRID EUROPE

Země konání:
Praha Česká republika
Země určení:
Německo Německo
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
03. 07. 2019 - 30. 09. 2019

Dodavatelské fórum s německou plynárenskou společností OPEN GRID EUROPE

 

CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu hledá v České republice dodavatele pro firmu OPEN GRID Europe působící jako jeden z největších provozovatelů/operátorů německé plynárenské soustavy. Firma realizuje provozní a kontrolní činnosti ve vztahu ke spravované plynárenské soustavě o délce 12 tis. km a dále tuto síť rozvíjí. OPEN GRID má 1450 zaměstnanců a sídlí v německém Essenu.

 

Firma má zájem o dodavatele širokého portfolia produktů a služeb: díly a armatury pro potrubní soustavu, montáž, stavební a konstrukční činnost, elektrotechniku a bezpečnostní techniku. Vybraní dodavatelé budou mít příležitost hovořit osobně s nákupčími centrálního nákupu OPEN GRID Europe. Setkání se uskuteční v Praze, termín bude upřesněn.

 

V případě zájmu o představení centrálnímu nákupu firmy prosíme o vyplnění přiloženého dotazníku, na jehož základě budou nákupčí vybírat vhodné dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier Profile“ zašlete na adresu: dusseldorf@czechtrade.cz.

 

Žádáme o zaslání vyplněných profilů nejpozději do 31. 7. 2019. Nákupčí společnosti následně vyhodnotí profily dodavatelů a my Vás budeme informovat o dalším postupu, zda jste byli vybráni pro osobní jednání v ČR. Představení nákupčím prostřednictvím vyplněných profilů je bezplatné. Účast na setkání s nákupčími bude symbolicky zpoplatněna.

Poptávané kategorie produkty:
 grid.jpg 

 

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/a62264a8-b102-4bcf-94bd-de7ad7750fc4.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Myslovich Stefani, MA.
Exportní konzultant

+420 224 907 525Pravidelné novinky e-mailem