Exportní potenciál trhů JAR a Nigérie (Konzultační den – online)

Hledáte nové trhy? Zajímáte se o export do dvou ekonomických gigantů subsaharské Afriky – JAR a Nigérie? Víte, jaké jsou zde konkrétní exportní příležitosti ve vašem oboru?

Datum konání
09.03.2022
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Jihoafrická republika Jihoafrická republika
Nigérie Nigérie
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Podle úrovně hrubého domácího produktu na hlavu lze řadit JAR a Nigérie společně s Egyptem mezi nejsilnější státy celého afrického kontinentu. JAR a Nigérie dohromady vytvářejí polovinu HDP tohoto regionu.

Využijte individuální půlhodinové online konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade v JAR (Petr Haramul) a Nigérii (Štěpán Beneš).

Projednáte svůj exportní záměr a možnou asistenci zahraniční kanceláře CzechTrade při exportu do JAR a Nigérie. Konzultace je také příležitostí k bližšímu představení vaší firmy a produktů či služeb ředitelům zahraničních kanceláří, kteří mohou efektivněji prosazovat Vaše obchodní zájmy na těchto trzích.

Zahraniční specialisté agentury CzechTrade dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Pomohou s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Informace:

  • V rámci online přihlášky (do Poznámky) prosím uveďte, o které teritorium/teritoria máte zájem (JAR, Nigérie).
  • Online konzultace jsou individuální, přes platformu Teams, a délka jedné je 30 minut.
  • Účast na akci je zdarma.
  • Přesný čas konzultace Vám bude sdělen individuálně, prostřednictvím emailu.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Dostálová Monika / Vedoucí Exportního vzdělávání / monika.dostalova@czechtrade.cz / +420 224 907 532