E-Mobilita 2020

Místo konání:
Ostrava, Černá louka 3235 Česká republika
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
16. 04. 2020
Obory:
Automobilový průmysl | Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení | Voda, odpady a životní prostředí

Dne 16. dubna 2020 proběhne v Ostravě diskuzní fórum k problematice snižování emisí a uhlíkové stopy v dopravě.Fórum E-Mobilita naváže na konferenci i-Mobilita, která se uskutečnila 15. 3. 2019 na Černé louce v Ostravě a jejímž cílem bylo osvětlit proměny města Ostrava a chytrého regionu Moravskoslezského kraje v oblasti inteligentní dopravy beroucí ohled na životní prostředí.

Zaměření:

Také ročník 2020 bude věnován chytré mobilitě, jejímu současnému stavu v MS kraji, možnostem jejího rozvoje jak ve veřejném, tak soukromém sektoru.

Představeny budou dotační možnosti vhodné pro města, obce i soukromé subjekty, zabývat se budete legislativou, její připraveností na expanzi nízkouhlíkové dopravy ať už na bázi elektromotorů, plynu či vodíku.

Dalšími tématy budou infrastruktura MSK a její připravenost na ekologizaci dopravy, vhodné softwarové zajištění infrastruktury a technická specifika plynoucí z používání alternativních pohonů.

Ve speciálním bloku rozvinete debatu o veřejné dopravě a komunálních službách, proberete situaci ve firemní dopravě a soukromém sektoru.

Cílem je inspirovat a podělit se o cenné a praktické informace.Kontaktní informace

+420 606 035 557Pravidelné novinky e-mailem