Global Industrie 2021 (Midest)

Země konání:
Paris Nord Villepinte Francie
Země určení:
Francie Francie
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
07. 09. 2021 - 10. 09. 2021

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Global Industrie (MIDEST) 2021, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojírenském průmyslu.

Global Industrie je největším nově založeným strojírenským veletrhem ve Francii. Vznikl spojením čistě subdodavatelského veletrhu Middest s veletrhy Industrie, Smart Industries a Tolexpo. Subdodavatelská část Middest se nachází v samostatné hale a jedná se o čistě kontraktační veletrh strojírenských subdodávek konající se každý rok. Nejpočetnější vystavovatelskou i návštěvnickou skupinou jsou firmy z Francie, Švýcarska, Itálie a Německa.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Cílem agentury CzechTrade je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízí také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Matějková Dagmar
Exportní konzultantPravidelné novinky e-mailem