Global Industrie 2021 (Midest)

Agentura CzechTrade uspořádala společnou účast českých firem na mezinárodním veletrhu GLOBAL INDUSTRIE (MIDEST) 2021, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojírenském průmyslu.

Datum konání
07.09.2021 - 10.09.2021
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Francie Francie
Místo konání
Paris Nord Villepinte
Další akce v kategoriích

Global Industrie je největší nově založený strojírenský veletrh ve Francii. Vznikl spojením čistě subdodavatelského veletrhu Middest s veletrhy Industrie, Smart Industries a Tolexpo. Subdodavatelská část Middest se nachází v samostatné hale a jedná se o čistě kontraktační veletrh strojírenských subdodávek konající se každý rok. Nejpočetnější vystavovatelskou i návštěvnickou skupinou jsou firmy z Francie, Švýcarska, Itálie a Německa.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Matějková Dagmar / Exportní konzultant / dagmar.matejkova@czechtrade.cz