HANNOVER MESSE 2019

Země konání:
Hannover Německo
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
01. 04. 2019 - 05. 04. 2019

HANNOVER MESSE 2019 – DE – Německo, Hannover (31.3.2019)Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu HANNOVER MESSE 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojírenském průmyslu.

HANNOVER MESSE je světově nejdůležitějším veletrhem v rámci strojírenského odvětví. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Veletrh průmyslových subdodávek v rámci HANNOVER MESSE má vedoucí pozici pro světový subdodavatelský trh. Máte zde jedinečnou příležitost oslovit přímo přední světové firmy z mnoha oblastí průmyslu.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Váš profil zveřejníme na webových stránkách naší kanceláře v Düsseldorfu a propagačním leafletu, který pro akci připravíme.
 • Mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem německých firem o setkání s Vaší firmou.
 • Prostor pro vystavení modelů/vzorků produkce, stolek se 4 židlemi pro jednání, uzamykatelná skříňka, stojan na katalogy.
 • Zázemí stánku CzechTrade na veletrhu včetně kuchyňky, základní občerstvení, zajištění přívodů vody a elektřiny.
 • Umístění názvu firmy, loga a plakátu firmy na společném stánku.
 • 1 – 2 ks vystavovatelských průkazů na firmu.
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů (podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade)
 • Přehled kontaktů, které obdržely pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • Cena cca 6 m2 + společné zázemí: 95 000,- Kč bez DPH
 • Cena cca 9 m2 + společné zázemí: 125 000,- Kč bez DPH
 • Cena cca 12 m2 + společné zázemí: 149 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu HANNOVER MESSE 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15. 9. 2018.Kontaktní informace

+420 541 159 255Pravidelné novinky e-mailem