Incomingová mise KZ zemědělců na české dny půdy

Země určení:
Kazachstán Kazachstán
Typ akce:
Mise
Datum konání:
21. 09. 2020 - 25. 09. 2020

Velvyslanectví České republiky v Nur-Sultanu organizuje ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR incomingovou misi kazachstánských zemědělců a nákupčích technologií ČR ve dnech od 21. do 25. září 2020. Cílem této mise je seznámení a propojení kazašských zákazníků s českou rostlinnou produkcí vč. zemědělských technologií na její zpracovávání/obdělávání půdy.

Výběr na kazašské straně bude proveden mezi zástupci kazašských zemědělců, vlastníků hospodářství, distributorů zemědělské techniky či aditiv pro pěstování plodin, zejména s přihlédnutím k dříve projevenému zájmu českých firem. Program incomingové mise předpokládá setkání s představiteli ČEB/EGAP, MZe ČR, Institutu rostlinné výroby, příp. dalších organizací, a návštěvu jednotlivých českých podniků vč. individuálních jednání. 

Předpokladem pro efektivní jednání s kazašskými partnery na incomingové misi je znalost ruského jazyka, bez které budou obtížná i případná budoucí jednání o spolupráci.

V případě zájmu o účast v incomingové misi kontaktujte Ani Hakobjan z MZe ČR (Ani.Hakobjan@mze.cz), v kopii na commerce_nur-sultan@mzv.cz do konce srpna 2020.

Pravidelné novinky e-mailem