Incomingová mise KZ zemědělců na české dny půdy

Země konání:
Brno Česká republika
Země určení:
Kazachstán Kazachstán
Typ akce:
Mise
Datum konání:
30. 03. 2020 - 02. 04. 2020

Velvyslanectví České republiky v Nur-Sultanu organizuje ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR incomingovou misi kazachstánských zemědělců a nákupčích technologií ČR ve dnech 30.3. – 2.4. 2020. Cílem této mise je seznámení a propojení kazašských zákazníků s českou rostlinnou produkcí vč. zemědělských technologií na její zpracovávání/obdělávání půdy.

Výběr na kazašské straně bude proveden mezi zástupci kazašských zemědělců, vlastníků hospodářství, distributorů zemědělské techniky či aditiv pro pěstování plodin, zejména s přihlédnutím k dříve projevenému zájmu českých firem. Program incomingové mise předpokládá setkání s představiteli ČEB/EGAP, MZe ČR, Institutu rostlinné výroby, příp. dalších organizací, a návštěvu jednotlivých českých podniků vč. individuálních jednání. Mise bude propojena s návštěvou veletrhu TechAgro v Brně. V případě velkého počtu zájemců z ČR by MZe organizovalo B2B setkání na půdě BVV.

Předpokladem pro efektivní jednání s kazašskými partnery na incomingové misi je znalost ruského jazyka, bez které budou obtížná i případná budoucí jednání o spolupráci.

V případě zájmu o účast v incomingové misi kontaktujte Ani Hakobjan z MZe ČR (Ani.Hakobjan@mze.cz), v kopii na commerce_nur-sultan@mzv.cz do konce února 2020.

Pravidelné novinky e-mailem