Incomingová mise peruánských těžařů a geologů do ČR

Peru patří mezi hlavní producenty nerostných surovin na světě, přičemž s ohledem na své nízké průmyslové kapacity musí velkou většinu nezbytné důlní techniky dovážet.

Datum konání
23.11.2020 - 28.11.2020
Typ akce
Mise
Země určení
Peru Peru
Místo konání
Praha
Další akce v kategoriích

Jako follow-up největšího peruánského těžebního veletrhu PeruMin 2019 a za účelem budování kontaktů mezi peruánskými a českými zástupci v oblasti těžby a geologie organizuje Velvyslanectví ČR v Limě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR incomingovou misi do České republiky pro vybrané peruánské geology, pracovníky Ministerstva těžby a energetiky Peru a představitele hlavních soukromých těžebních dolů.

Mise představuje skvělou příležitost pro české exportéry nabídnout své špičkové těžební, ale i relevantní ICT technologie, např. v oblasti kontroly produktovodů, dekontaminace či čištění odpadních vod.

Mise je plánována na polovinu června a kromě Prahy navštíví peruánští účastníci i Moravskoslezský kraj díky jeho dlouholeté těžební tradici.

České firmy, které mají zájem o zahrnutí do programu mise a setkání s peruánskými účastníky, mohou kontaktovat Obchodní oddělení Velvyslanectví ČR v Limě: commerce_lima@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ commerce_lima@mzv.cz