Incomingová mise ze Zambie v sektoru zemědělství

Incomingová mise ze Zambie v sektoru zemědělství proběhne ve dnech od 15. do 22. května 2022.

Datum konání
29.05.2022 - 05.06.2022
Typ akce
Mise
Země určení
Zambie Zambie
Místo konání
Praha, Hradištko, Jablonné nad Orlicí, Velké Meziříčí
Další akce v kategoriích

Projekt si klade za cíl navázat na dosavadní angažmá českých zemědělských firem v Zambii a podpořit rozvíjející se obchodní vztahy mezi českými firmami a významnými zambijskými farmáři, chovateli hovězího skotu a dalšími zemědělskými firmami.

V rámci projektu do České republiky přicestuje skupina zástupců přibližně 5 – 7 významných zambijských komerčních farmářů  a firem působících v oblasti živočišné produkce. Na české straně budou participovat 3 české firmy, které se v Zambii angažují: VVS Verměřovice, Natural Hradištko a Eurobagging.

Program mise bude sestávat z návštěv provozů jednotlivých českých firem (Verměřovice, Hradištko, Velké Meziříčí) a praktické demonstrace aplikace jejich technologií a produktů v referenčních pracovištích (farmy v Ronově nad Doubravou, Verměřovicích, Ostřetíně, Lhota pod Libčany, inseminační stanice, představení plemenných býků aj.).

Účastníky mise z řad zemědělských firem doplní zpravodaj jednoho z předních zambijských deníků, který pokryje průběh  incomingové mise a zpracuje další reportáže o ČR za účelem její širší prezentace v Zambii.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor