Incomingová mise ze Zambie v sektoru zemědělství

Ve dnech od 16. do 23.května 2021 proběhne incomingová mise ze Zambie v sektoru zemědělství.

Datum konání
16.05.2021 - 23.05.2021
Typ akce
Mise
Země určení
Zambie Zambie
Místo konání
Praha, Verměřovice, Hradištko, Velké Meziříčí, aj.
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Projekt si klade za cíl navázat na dosavadní úspěšné angažmá českých zemědělských firem v Zambii  a podpořit rozvíjející se obchodní vztahy mezi českými firmami a významnými zambijskými farmáři, chovateli hovězího skotu a dalšími zemědělskými firmami. V rámci projektu do České republiky přicestuje skupina zástupců přibližně 5 7 významných zambijských komerčních farmářů a firem působících v oblasti živočišné produkce. Na české straně budou participovat 3 české firmy, které se v Zambii angažují: VVS Verměřovice, Natural Hradištko a Eurobagging.

Program:

Program mise bude sestávat z návštěv provozů jednotlivých českých firem (Verměřovice, Hradištko, Velké Meziříčí) a praktické demonstrace aplikace jejich technologií a produktů v referenčních pracovištích (farmy v Ronově nad Doubravou, Verměřovicích, Ostřetíně, Lhota pod
Libčany, inseminační stanice, představení plemenných býků aj.).

Účastníky mise z řad zemědělských firem doplní obchodní zpravodajka hlavního zambijského deníku Zambia Daily Mail. Zpravodajka pokryje průběh incomingové mise a mimoto zpracuje vhodně zaměřenou reportáž, rozhovor apod. za účelem širší prezentace ČR (zahraniční politika, ekonomická a rozvojová spolupráce, cestovní ruch aj.).

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor