INDUSTRY DAYS 2022

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu strojírenství a průmyslové automatizace Industry Days 2022, který navštívilo na 15 tisíc odborníků a kde se prezentovalo 400 vystavovatelů z 15 zemí.

Datum konání
10.05.2022 - 13.05.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Maďarsko Maďarsko
Místo konání
Budapešť
Další akce v kategoriích

Veletrh se koná každé dva roky a je rozšířený o sekci MachTech, tedy strojírenství, kdy se stává největší akcí tohoto oboru v Maďarsku.
Dále paralelně probíhal veletrh dodavatelů automobilového průmyslu Automotive Hungary, který přitáhl na akci další zajímavou cílovou skupinu.

HUNGEXPO prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, obnovily se všechny pavilony a vstupní haly, postavilo se kongresové centrum i dvě nové haly, díky čemuž se HUNGEXPO stalo opravdu kvalitním středoevropským veletržním centrem. HUNGEXPO spustil svoji vlastní aplikaci nabízející další možnosti pro networking a propagaci v rámci akce.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožnila prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Degťar Vladimír / Vedoucí zahraniční kanceláře / vladimir.degtar@czechtrade.cz / +43 189 958 162