International Aerospace Innovation Forum 2022

Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou CzechInvest nabízejí českým firmám účast na mezinárodním B2B veletrhu Aerospace Innovation Forum 2022.

Datum konání
06.09.2022 - 08.09.2022
Typ akce
Fórum
Země určení
Kanada Kanada
Místo konání
Palais des Congres de Montreal, Montréal
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Akce se koná v rámci mezinárodního týdne letectví v kongresovém centru v Montréalu.

Kvůli pokračující koronavirové pandemii byl však termín konání akce posunut ze 4. až 5. dubna na 6. až 7. září 2022. Hlavním tématem leteckého fóra bude udržitelnost letecké mobility.

Letecké inovační fórum je důležitým setkáním hlavních představitelů leteckého a kosmického průmyslu včetně zástupců univerzit či výzkumných center v Severní Americe.

Česká republika se na této akci prezentovala poprvé v roce 2020, kdy se akce kvůli pandemii konala zcela virtuálně, a to ve vysokém počtu 13 subjektů. Organizátoři i pro letošní ročník dvoudenního fóra plánují účast mnoha světových řečníků. zajímavé konference, workshopy a v minulosti již několikrát osvědčené B2B schůzky s potenciálními partnery. Dle posledních dostupných informací se fórum bude konat v hybridní podobě (fyzické i virtuální).

Program letecké mise organizuje Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou CzechInvest v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Vzhledem ke stále dynamickému vývoji koronavirové situace doporučujeme pravidelně sledovat stránky akce, případně se obracet na Velvyslanectví ČR v Ottawě (jan_kubacka@mzv.cz).

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ jan_kubacka@mzv.cz