IT-TRANS 2020

Místo konání:
Karlsruhe, Německo Německo
Země určení:
Německo Německo
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
03. 03. 2020 - 05. 03. 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu IT-TRANS 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v dopravním průmyslu.

Digitalizace mění náš každodenní život, a to nejen v práci, ale třeba v dopravě či volnočasových aktivitách. Proto i odvětví hromadné dopravy využívá nových technologií a nabízí tak zákazníkům příjemnější, bezpečnější a efektivnější služby. Od své první výstavy v roce 2008 nabízí IT-TRANS platformu, kde se setkávají odborníci na digitalizaci veřejné dopravy a kde mají možnost seznámit se s inovacemi v oboru. Klíčoví hráči prezentují na veletrhu IT-TRANS své novinky v digitalizaci veřejné dopravy. Každý druhý rok se zde setkávají vystavovatelé a návštěvníci doslova z celého světa – od nadnárodních gigantů přes malé a střední podniky až po začínající firmy.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast malá (cca 6-8m2 + společné zázemí)

  • Cena: 99-109 000,- Kč bez DPH

Osobní účast standard (cca 9-10m2 + společné zázemí)

  • Cena: 125-135 000,- Kč bez DPH

Osobní účast velká – více než 10 m2

  • Individuální kalkulace

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu The Green Expo 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 10.7.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Mgr. Stolařová Marta
Exportní konzultant

+420 224 907 552Pravidelné novinky e-mailem