Zdroj: CzechTrade

Jak vytěžit z veletržní expozice maximum

Přijďte se dozvědět, jak zaujmout vaše zákazníky.

Datum konání
07.03.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
CzechTrade, Štepánská 567/15, Praha 2
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Firemní účast na veletrhu je nákladná. Jak využít vloženou investici co nejefektivněji? Jaké použít materiály, barvy, grafiku, aby si vás našli nejen stávající, ale i noví zákaznici? To vše se dozvíte na tomto jedinečně koncipovaném semináři, který je určený napříč cílovým skupinám i sortimentu zboží. Dále se dozvíte, jak se připravit na setkání s novináři a blogery, kteří vám mohou pomoci s vaším PR, a jak celou akci marketingově uchopit.

Zaměříte se i na to, jakou zvolit výstavní plochu, jak ji nejlépe využít a co lze vynechat a na co rozhodně nezapomenout!

Určení:

Seminář je určen firmám, které se veletrhů již účastní, a potřebují změnu ve stylu prezentace, stejně tak i těm, kteří se výstav a
veletrhů ještě neúčastnili.

Přednášející:

Akcí vás bude provázet Ing. Iva Bastlová DiS.. Interiérová a produktová designérka s více než 20 letou praxí, která pro CzechTrade připravila v minulých letech 3 úspěšné expozice v zahraničí (Budapešť, Singapur, Vídeň). Pro české veletrhy pravidelně připravuje různé expozice a doprovodné programy a často jezdí na řadu zahraničních veletrhů. Kromě navrhování vydává již 8. rokem odborný magazín Interiéry a v jiných médiích publikuje více než 15 let. Také přednáší, školí a organizuje konferenci Interiéry. V ČR je specialistkou na trendy a barvy v oblasti designu. Je členkou České ergonomické společnosti a Klastru českých nábytkářů.

Připravte si své dotazy, na které vám lektorka v průběhu semináře odpoví.

CTDesignCentrumCT CZCMYK (2).jpg

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Barcalová Daniela / specialista exportního vzdělávání / daniela.barcalova@czechtrade.cz / +420 224 907 533

Doporučujeme