Jednání českých firem s rakouskými obchodními partnery

Místo konání:
ZÚ Vídeň, Penzinger Straße 11-13, Vídeň Rakousko
Země určení:
Rakousko Rakousko
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
19. 03. 2020

ZÚ Vídeň ve spolupráci s CzechTrade ve Vídni a Spolkovým grémiem obchodních agentů při HK Rakouska uspořádá 19. 3.2020 matchmakingový seminář českých firem s oborově zaměřenými obchodními agenty z Rakouska. Během semináře se účastníci dozvědí, na jakém principu obchodní agenti fungují a jaký je právní rámec spolupráce.

Následně se uskuteční setkání českých firem z oborů stavebnictví, potravinářství a nábytkářství, které hledají nové odbytové možnosti na rakouském trhu a mají zájem o spolupráci s obchodním agentem. Hlavní přínos projektu spočívá v navázání konkrétních obchodních kontaktů a spolupráce českých firem s  přítomnými obchodními agenty.

Akce se zúčastní také zástupce rakouského certifikačního institutu, se kterým mohou české firmy zkonzultovat, jaké zkoušky a certifikace jsou pro konkrétní produkty v Rakousku vyžadovány.

 V Rakousku působí téměř 9 tisíc obchodních agentů, kteří ročně zprostředkují zboží v hodnotě 23,2 mld. EUR, přitom 65 % těchto obchodů je ve prospěch zahraničních firem.

V případě zájmu kontaktujte kancelář Czech Trade ve Vídni – vienna@czechhtrade.cz

Pravidelné novinky e-mailem