Konferenci o vodním hospodářství a obnovitelných zdrojích energie

Místo konání:
Trinity College Dublin, Dublin Irsko
Země určení:
Irsko Irsko
Typ akce:
Konference
Datum konání:
19. 09. 2018

 

Velvyslanectví České republiky v Dublinu srdečně zve české firmy k účasti na Konferenci o vodním hospodářství a obnovitelných zdrojích energie, kterou dne 19. září 2018 pořádá ve spolupráci s universitou Trinity College Dublin.

Akce navazuje na úspěšný seminář, který se konal v října 2017 za účasti  6 českých firem. O úspěchu této akce vypovídá již několik podepsaných a realizovaných kontraktů. Nadcházející akce je organizována ve větším formátu a rozšířena o obnovitelné zdroje energie. Díky spolupráci s Trinity College Dublin, Irish Water a Enteprise Ireland  evidujeme značný zájem irských distribučních a prodejních firem, jakož i společností hledající partnery pro spolupráci a kooperaci na irském a evropském trhu.  

 Irsko má obrovské problémy v oblasti distribuce vody a čištění odpadních vod. Tyto problémy ještě umocnilo stávající sucho, které Irsko nepamatuje více než jedno století. Naopak v důsledku vydatných a dlouhodobých dešťů v jarních a podzimních měsících země potřebuje vybudovat bariéry, které by zabránily záplavám v obydlených oblastech. Vláda hodlá do čističek odpadních vod a dalších vodohospodářských oblastí investovat několik miliard EUR v nejbližších několika letech.  

 V oblasti obnovitelných zdrojů Irská vláda hodlá do r. 2020 dosáhnout pokrytí 40 % spotřebované elektrické energie z této oblasti. Irsko tak každoročně navyšuje poptávku po komoditách spojených s obnovitelnými zdroji energie a po příslušných zařízeních.

V případě zájmu o účast na akci, prosím pište na email: commerce_dublin@mzv.cz  Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/08ad8168-b8e3-45c2-ab27-1514386c8ae0.

Kontaktní informace

Pravidelné novinky e-mailem