Kongres těžební produktivity a udržitelnosti Peru

Od 12. do 16. 10. 2020 se bude Česká republika oficiálně účastnit na peruánském virtuálním Kongresu těžební produktivity a udržitelnosti, organizovaném peruánským Kolegiem těžebních inženýrů.

Datum konání
12.10.2020 - 16.10.2020
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Peru Peru
Místo konání
Lima
Další akce v kategoriích

Stránka kongresu

Účast ČR bude mít podobu:

  • oficiálního virtuálního stánku, na němž bude ZÚ Lima ve spolupráci s CzechTrade a zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu ČR propagovat české důlní technologie a zprostředkovávat B2B setkání mezi českými firmami a peruánskými zájemci,
  • 45 min prezentace ČR jakožto vhodného partnera pro peruánské důlní společnosti, organizovanou ve čtvrtek 15. 10. 2020 v 10 h

Jedná se o první virtuální těžební kongres, organizovaný renomovaným Kolegiem, které každoročně pořádá největší těžební veletrhy v Peru (Perumin a Expomina). Letos kvůli kontextu COVID-19 je fyzický veletrh nahrazen touto virtuální formou, které se účastní všechny největší těžební doly Peru, relevantní vládní instituce (např. Ministerstvo těžby a energie Peru, geologická služba Peru INGEMMET) a více než 35 soukromých zahraničních i peruánských firem působících v oblasti důlních technologií.

Pro české exportéry se jedná o výhodnou příležitost pro získání potřebných kontaktů a efektivního představení svých výrobků a služeb.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor