KosherFest 2022

Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu KosherFest 2022.

Datum konání
08.11.2022 - 09.11.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Spojené státy americké Spojené státy americké
Místo konání
New Jersey
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

KosherFest je největším, nejznámějším a nejnavštěvovanějším mezinárodním veletrhem zaměřeným na potraviny a nápoje s certifikací košer na světě. Veletrh se koná každoročně na výstavišti Meadowlands Exposition Center v Secaucus, New Jersey (USA), a to již od roku 1989.

Více informací o veletrhu

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Proč jsou právě Spojené státy a veletrh KosherFest vhodné pro prezentaci českých firem:

Pořádány jsou přednášky a semináře, kuchařské show prezentující jednotlivé košer produkty či kuchařská klání významných kuchařů a šéfkuchařů.

 • Největší a nejnavštěvovanější veletrh pro produkty s košer certifikací.
 • Veletrh je určen jen odborné veřejnosti.
 • Po Izraeli jsou USA co do počtu obyvatel židovského vyznání druhou největší zemí a celkové číslo se přibližuje k 5,8 milionu obyvatel.
 • V roce 2021 tu vystavovalo více než 350 firem.
 • KosherFest je dlouhodobě svým zaměřením a programem nejen místem pro navazování nových obchodních kontaktů, meeting pointem se stávajícími obchodními partnery či kuchařskou a kulinářskou show, ale slouží též především jako trendsetter potravinářského průmyslu (akce, jež udává trendy a inovace v oblasti celosvětového košer).
 • Vstup na veletrh je pro laickou veřejnost uzavřen – zpřístupněn je i pro pasivní účast pouze odborné veřejnosti, tedy kvalifikovaným profesionálům z oboru – výrobcům, dodavatelům, zástupcům velkoobchodních i maloobchodních řetězců, dále novinářům, reportérům, fotografům a profesionálním food-blogerům.

Oborové zaměření:

 • Košer potraviny a nápoje
 • Košer potravinové doplňky

Co nabízí agentura CzechTrade českým firmám:

 • Zahraniční kancelář CzechTrade USA (Chicago) zajistí komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti – výstavní plocha,
  kolektivní česká expozice, veškeré administrativní záležitosti, komunikace s veletržní správou.
 • Kompletně vybavený stánek pro firemní prezentaci, obchodní jednání, umístění firemního banneru, vzorků, zázemí, voda, energie.
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů
 • Zveřejnění profilu společnosti na webu www.czechtrade-usa.us, a to i po skončení akce.
 • Osobní asistence pracovníků agentury CzechTrade, kteří Vám rádi pomohou při jednáních s vašimi potenciálními obchodními partnery v rámci veletrhu.
 • Asistence kosher konzultanta z pražského rabinátu na místě po celou dobu konání veletrhu, který poskytuje odbornou expertní pomoc účastníkům se splnění košer pravidel vystavování během veletrhu.  Pro necertifikované výrobce může zajistit košer certifikaci vzorků (za poplatek a při splnění všech podmínek nutných k certifikaci).  Osobní účast kosher konzultanta bude zajištěna při účasti alespoň čtyř vystavovatelů z České republiky, kteří pro organizaci své účasti využijí služeb CzechTrade.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Jesenská Zuzana / Exportní konzultant / zuzana.jesenska@czechtrade.cz / +420 224 907 566