Kybernetická bezpečnost – pozvánka na misi do Indie

Země konání:
Dillí
Země určení:
Indie Indie
Typ akce:
Mise
Datum konání:
20. 11. 2019 - 22. 11. 2019

V rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED je organizována mise českých společností zaměřených na kybernetickou bezpečnost do Indie. Mise proběhne v návaznosti na summit EU – Indie a Konferenci o kybernetickém právu, kybernetické kriminalitě a kybernetické bezpečnosti,  a kde česká delegace rovněž plánuje účast. Velvyslanectví České republiky v Dillí následně uspořádá v hlavním městě seminář na půdě velvyslanectví a navazující společenský podnik.

Indie se řadí ke světovým mocnostem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Po implementaci programu na podporu vědeckotechnické spolupráce mezi Indií a Českou republikou se ICT sektor navíc stal podporovaným oborem bilaterální spolupráce v oblasti vědy a techniky. Kybernetická bezpečnost představuje potenciál pro české subjekty, a to jak pro prodej produktů, tak pro navázání spolupráce a získání know-how a cenných poznatků v oblasti vývoje.

Přípravu mise zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Dillí. Pro více informací kontaktujte prosím obchodního radu Velvyslanectví Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz).

Pravidelné novinky e-mailem