Light Middle East 2019

Země konání:
Dubai Spojené arabské emiráty
Země určení:
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
15. 10. 2019 - 17. 10. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Light Middle East 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v elektro oblasti.

Veletrh Light Middle East se vrací v roce 2019 po čtrnácté. Tento největší veletrh pro sektor osvětlovací techniky v regionu Středního východu, Afriky a Asie je určen zejména odborné veřejnosti.  Se svými produktovými kategoriemi pokrývá veletrh Light Middle East komplexně sektor osvětlovací techniky a přidružených produktů a služeb.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Osobní třídenní účast na vlastní vybavené ploše 6 m2 v rámci společného stánku pod hlavičkou České republiky
 • Kompletní zajištění veškerých organizačních záležitostí spojených s účastí
  na veletrhu
 • Asistenční služby zahraniční kanceláře před veletrhem a v jeho průběhu (zajištění a osobní předání vystavovatelských průkazů, směrování zájemců na stánek)
 • Pomoc se zajištěním ubytování – možnost doporučení
 • Základní vybavení plochy vystavovatele (infopult, stolek a 3 židle – společné zázemí)
 • Grafické zpracování prostoru vystavovatele na společném stánku – 1x polep dle dodaného designu, logo
 • Základní občerstvení na stánku
 • Další případné požadavky na dovybavení stánku budou předmětem dofakturace
 • Cena 6 m2: 120 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu WASMA 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 19.4.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Mgr. Stolařová Marta
Exportní konzultant

+420 224 907 552Pravidelné novinky e-mailem