MALTA – POZVÁNKA PRO ČESKÉ FIRMY K ÚČASTI NA VELETRHU MALTA ABEX

Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
09. 10. 2019 - 11. 10. 2019

Mezinárodní veletrh Malta ABEX, který bude probíhat od 9. do 11. října 2019 je významnou platformou pro setkání evropských a asijských trhů, jehož cílem je prezentace služeb a výrobků určených pro africký trh se zaměřením na udržitelnou výstavbu, zemědělství, vodní a solární technologie. V průběhu veletrhu se budou za účasti afrického odborného publika konat prezentace a diskuze o nejnovějších udržitelných technologiích a možnostech jejich implementace do afrických regionů.

Pozvánka na veletrh je určena aktivním hráčům ve výše zmíněných udržitelných sektorech. Stavební firmy se budou moci propojit prostřednictvím regionálních afrických asociací zaměřených na výstavby šetrné k životnímu prostředí. Firmy působící v zemědělském průmyslu budou mít příležitost vystavovat jak své potravinářské výrobky, tak zemědělské stroje určené pro velkovýrobu. Výrobci, distributoři a dodavatelé z odvětví solární technologie dostanou možnost prezentovat svá efektivní řešení regionům Severní a Střední Afriky, které mají díky svému zeměpisnému umístění obrovský potenciál růstu. ABEX bude rovněž ideálním místem pro firmy, zabývající se technologiemi pro ochranu a zachování vodních zdrojů vzhledem k přetrvávajícímu suchu a výraznému nedostatku vody v afrických regionech.

Bohatou účast potencionálních obchodních partnerů zajišťuje vláda Malty společně s Maltskou obchodní komorou. Zájemci o účast na veletrhu mohou konzultovat webové stránky www.abexmalta.com

Pravidelné novinky e-mailem