Matchmakingové fórum na okraj Craft Beer China Conferfence & Exhibition

Místo konání:
Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center, Šanghaj Čína
Země určení:
Čína Čína
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
14. 05. 2020 - 30. 05. 2020

Výzva k účasti na matchmakingovém fóru „Brewing Like Czechs Do“ dne 14. 5. 2020 při Craft Beer China Conference & Exhibition 2020 (CBCE) v Šanghaji.

Generální konzulát České republiky v Šanghaji organizuje matchmakingové fórum „Brewing Like Czechs Do“ zaměřené především na propagaci českých surovin a pivovarnických technologií. Fórum se bude konat dne 14. 5. v Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center v rámci Craft Beer China Conferfence & Exhibition. Akce se uskuteční v rámci projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zemědělství.

Fórum se bude konat v pronajatém prostoru v rámci CBCE dne 14. 5. 2020 od 13:30 do 16:30. České firmy budou mít v rámci fóra zdarma prostor k prezentaci svých produktů, informačních materiálů apod. a také stůl s židlemi pro B2B jednání. Dále bude zdarma poskytnuta propagace českých firem a akce „Brewing Like Czechs Do“ organizátorem CBCE a GK Šanghaj, matchmaking s potenciálními partnery a jejich pozvání na matchmakingové fórum.

V Číně, především pak ve velkých městech, jakými jsou např. Peking, Šanghaj či Guangzhou, lze pozorovat rychlý rozvoj craftových piv. Tento segment pivního trhu je stále v poměrně rané fázi vývoje a má významný potenciál. Přinejmenším v nadcházející dekádě lze očekávat jeho značný růst a to nejen díky preferencím mladých, movitých Číňanů z velkých měst, ale také díky nedávnému zjednodušení podmínek pro registraci a fungování malých pivovarů (malý pivovar v Číně nicméně objemem produkce může odpovídat větším pivovarům v ČR). Stále tedy platí a do budoucna bude ještě více, že čínský trh je velmi perspektivní pro odbyt českých surovin a technologií pro výrobu piva.

Zájemci o účast na akci mohou kontaktovat ekonomického diplomata GK Šanghaj na emailové adrese lukas_svatek@mzv.cz

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/d7809f84-2a70-4d47-b3a4-b3af0781da69.

Pravidelné novinky e-mailem