Meeting Point CzechTrade na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2021

Po dvou letech přijedou do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh přímo z teritorií ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade a pomohou vám řešit vaše exportní aktivity ve 47 zemích.

Datum konání
09.11.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Albánie Albánie
Místo konání
Pavilon P, Česká národní expozice Country for the Future, číslo stánku 060, Výstaviště, Brno
Další akce v kategoriích

Celosvětové konzultace na exportní témata:

  • Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí?
  • Jakou zvolit formu vstupu na trh?
  • Jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru?

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na stránkách agentury CzechTrade. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Další konzultace firmám poskytnou specialistky Design Centra CzechTrade, které je národní platformou státní podpory designu.

Organizační informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Pluhařová Zuzana / Specialista PR a komunikace / zuzana.pluharova@czechtrade.cz / +420224907508