BUDMA 2022

Agentura CzechTrade a Velvyslanectví ČR ve Varšavě uspořádaly pro pět českých firem společnou účast na mezinárodním veletrhu stavebnictví a architektury BUDMA 2022.

Datum konání
01.02.2022 - 04.02.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Polsko Polsko
Místo konání
Poznaň
Další akce v kategoriích

Veletrhu BUDMA se roce 2020 se akce zúčastnilo 46 000 odborníků, profesionálů, investorů, obchodních zástupců, generálních dodavatelů, inženýrů a architektů. Ti mezi téměř 1000 vystavovateli z více než 30 zemí světa hledali produktové novinky, znalosti a nové obchodní příležitosti. Na letošním ročníku byla účast nižší kvůli protipandemickým opatřením. 

Česká národní expozice se však nacházel přímo u hlavního vchodu do celého areálu v hale číslo 3 a stánek měl označení 1, takže se tuzemští vystavovatelé těšili velké pozornosti. Přímo na veletrhu se tak firmám podařilo získat nové, zajímavé obchodní kontakty.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společné expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Palinková Nikola / exportní konzultant / nikola.palinkova@czechtrade.cz / +420 224 907 575