Mongolia Mining 2021

Země konání:
Ulánbátar Mongolsko
Země určení:
Mongolsko Mongolsko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
12. 05. 2021 - 14. 05. 2021

Ve dnech od 12. do 14. května 2021 se bude konat 10. ročník mezinárodního veletrhu Mongolia Mining 2021 v Ulánbátaru.

Tento veletrh je jednou z nejvýznamnějších výstavních akcí se zaměřením na těžební průmysl v Mongolsku.

Díky obrovskému nerostnému bohatství Mongolska a souvisejících atraktivních příležitostí k těžbě a zpracování nerostných surovin se veletrh těší pozornosti všech předních těžařských firem. Veletrh má návaznost na klíčový těžební sektor určující ekonomickou prosperitu země a z uvedeného důvodu je jeho realizace pro mongolskou vládu prioritní. Veletrh má tradičně plnou podporu vlády a ministerstev.

V souvislosti se situací pandemie Covid-19 dosud není stanoveno, zda do doby konání veletrhu budou fungovat komerční lety, které by umožnily přílet zástupců českých firem. Pokud do konání veletrhu nebudou zprovozněny mezinárodní lety, bude možné se veletrhu účastnit formou prezentací katalogů a videí na stánku, který by si české firmy společně pronajaly. V takovém případě bude Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru připraveno pomáhat českým firmám s organizací účasti na stánku formou předložení katalogů nebo zajištěním promítání prezentací českých firem. V případě potřeby rozšířené asistence v dalších věcech může velvyslanectví pomáhat dle konkrétní dohody.

Další informace (v českém jazyce)

Vzhledem k důležitosti a významu veletrhu Mongolia Mining 2021 velmi doporučujeme českým firmám, aby se veletrhu zúčastnily. České firmy mohou potvrdit svůj zájem na e-mail velvyslanectví Tserendulam_Jamsran@mzv.cz.

Více informací

Přílohy:Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem