Mezinárodní veletrh ve stavebnictví, dopravě, energetice, těžařství Build Mongolia – ODLOŽENO

Místo konání:
Build Mongolia, Ulánbátar Mongolsko
Země určení:
Mongolsko Mongolsko
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
14. 04. 2020 - 16. 04. 2020

Veletrh ve stavebnictví, dopravě, energetice, obnovitelných energií a těžbě  Build Mongolia 2020  budou spolupořádat ve dnech 14.-16.4.2020 Ministerstvo pro rozvoj dopravy, Ministerstvo energetiky, Ministerstvo stavebnictví a územního plánování. Veletrh je určen domácím i zahraničním vystavovatelům, dodavatelům stávajících i připravovaných projektů:

v dopravě: stavařům silnic, firmám zabývajícím se údržbou silnic, výrobcům a dodavatelům silničních značek a návěstidel,  dodavatelům silničního zařízení a vybavení, zeměměřičům, výrobcům silničních materiálů, dodavatelům betonu, poskytovatelům silničních služeb.

V energetice: odborníkům, firmám dodávajícím a instalujícím zařízení, odborníkům v obnovitelné energetice, developerům chytrého bydlení/budov, dodavatelům zařízení a strojů, dodavatelům přenosových zařízení, kabelů, linek, konzultantům.

Ve stavebnictví: stavebním společnostem, dodavatelům stavebních materiálů, inženýrským společnostem, architektům, interiérovým designérům, designérům zahrad, dodavatelům strojů pro stavebnictví.

V těžbě: ropným společnostem, společnostem na geologický průzkum a dobývání, výrobcům těžařského zařízení, zařízení pro zpracování rudy a minerálů, dodavatelům vrtných zařízení a služeb, dodavatelům výbušnin a ochranného vybavení, dovozcům ropy, společnostem na ochranu a rehabilitaci životního prostředí, finančnímu sektoru, konzultantům, univerzitám, výzkumným institucím, specialistům na automatizaci, rozvoj softwaru analýzy dat, laboratořím,…

Místo Look Mongolia building, Ulaanbaatar

Tel.: +976 344010, Fax +976 11 343757

E-mail: info@expomongolia.mn

W: www.buildmongolia.com

Pravidelné novinky e-mailem