MIECF 2020

Země konání:
výstaviště hotelu The Venetian v SAR Macao Hongkong
Země určení:
Hongkong Hongkong | Macao Macao
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
26. 03. 2020 - 28. 03. 2020

Ve dnech od 26. do 28. března 2020 proběhne v SAR Macau výstava ekologických produktů a technologií.

Téma:

Letošním hlavním tématem výstavy je Towards a Green and Low Carbon New Era, ale portfolio výstavy zahrnuje i ostatní ekologické oblasti jako např. obnovitelné zdroje, zelené budovy a mobilita, vodní hospodářství, odpadové hospodářství, kvalita ovzduší a půdy.

Výstava je příležitostí k setkání s odborníky a potenciálními odběrateli z delty Perlové řeky a oblasti Greater Bay Area, která zahrnuje provincii Guangdong a SAR Hongkong a Macao. Oblast se stala prioritou ekonomického rozvoje kontinentální Číny i vlád zvláštních správních oblastí Macao a Hongkong. Tradičně zde mají velké expozice čínské provincie a portugalsky mluvící země, ale i státy z východní Asie nebo Severní Ameriky a EU.

K účasti českých firem zve Generální konzulát ČR v Hongkongu. Prezentace českých firem se uskuteční v rámci expozice European Chamber of Commerce in Hong Kong. Poplatek pro české firmy je 6 000 HKD/17 500 CZK za informační stánek a ubytování na 3 noci v hotelu. Součástí nabídky je i matchmaking s partnery a účast na seminářích, kde firmy mohou prezentovat své výrobky. Další cestovní a propagační náklady si firmy hradí samy.

Více informací o veletrhu

Zájemci o účast mohou kontaktovat konzulát na adrese: commerce_hongkong@mzv.cz.

Plocha je limitovaná, stejně jako zdarma poskytované ubytování, proto budou zájemci uspokojeni podle pořadí došlých přihlášek.

Oficiální uzávěrka přihlášek je 15. února 2020, ale doporučujeme reagovat obratem.Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem