MILIPOL ASIA-PACIFIC 2019

Země konání:
Singapur Singapur
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
02. 04. 2019 - 04. 04. 2019

MILIPOL ASIA-PACIFIC 2019 – SG – Singapur, Singapur (1.4.2019)Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu MILIPOL ASIA-PACIFIC 2019.

Veletrh MILIPOL ASIA-PACIFIC patří do skupiny renomovaných veletrhů MILIPOL, které se postupně střídají v lokalitách Paříž, Katar a Singapur. Veletrh nabízí příležitost prezentace českých firem zejména pro sektor vnitřní bezpečnosti státu, avšak zahrnuje i zabezpečovací a bezpečnostní techniku. Jedná se o mimořádnou příležitost pro firmy, které v některém z uvedených sektorů chtějí proniknout na asijské trhy. Vzhledem k celosvětovému věhlasu veletrhů MILIPOL je zde vysoká šance získat obchodní partnery jak v zemích ASEAN, tak také v mnoha dalších zemích Asie nebo i Nového Zélandu či Austrálie.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Samostatný prostor pro vystavení vašich vzorků a umístění plakátů / bannerů
 • Základní vybavení stánku nábytkem – infopulty, stoly, židle
 • Možnost dovybavení nábytkem nebo technikou dle individuální objednávky
 • Zajištění zápisu každé české firmy v české expozici v katalogu
 • Označení názvu každé firmy v české expozici na límci stánku
 • Výrobu loga firmy lze zajistit v místě podle individuální objednávky
 • Asistence během veletrhu s účasti pracovníka CzechTrade při jednáních
  s Vašimi obchodními partnery
 • Cena: 90 000,- Kč bez DPH za plochu 6 m2
 • Cena: 135 000,- Kč bez DPH za plochu 9 m2

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu MILIPOL ASIA-PACIFIC 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 2. 11. 2018.Kontaktní informace

+420 224 907 594Pravidelné novinky e-mailem