MISE ČESKÝCH FIREM Z OBORU ENERGETIKA, ODPADY A EKOLOGIE DO JEKATĚRINBURGU A ČELJABINSKU

Místo konání:
Jekatěrinburg, Čeljabinsk Rusko
Země určení:
Rusko Rusko
Typ akce:
Prezentace
Datum konání:
22. 09. 2019 - 28. 09. 2019

Zahraniční kancelář CzechTrade Ural (Jekatěrinburg) připravuje ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Jekatěrinburgu podnikatelskou misi do Jekatěrinburgu a Čeljabinsku. Čeští dodavatelé mají příležitost účastnit se akce, během které budou navštíveny jedny z nejvýznamnějších společností v regionu.

CÍLE MISE

 • Cílem tohoto projektu je podpora aktivit českých firem, které působí v oblasti energetiky, ekologie a odpadů. Projekt bude realizován formou dvoustranných jednání s potenciálními ruskými partnery a společných setkání s představiteli firem a institucí. Místní firmy mají o nové technologie zájem a jsou připraveny se zahraničními partnery jednat o spolupráci při realizaci perspektivních projektů. 
 • Ural v současné době patří mezi ekonomicky nejsilnější region Ruska. Úspora energie, energetické využití odpadu, ekologie aj. patří mezi témata, která jsou v poslední době stále aktuálnější a české společnosti mají v těchto odvětvích nepochybně co nabídnout.
 • V průběhu mise mají české podniky možnost navštívit jedny z nejvýznamnějších podniků v Jekatěrinburgu, Čeljabinsku a jejich okolí. Mise nabízí českým firmám příležitost prezentovat svou produkci a služby před vedením ruských podniků, ale rovněž se mohou představit místním administracím či ministerstvům.

JAK BUDE MISE PROBÍHAT?

 • Na základě přihlášených českých firem na misi oslovíme vhodné ruské firmy a domluvíme návštěvu přímo v podniku. Každý den tak navštívíme 2 – 3 firmy, k tomu se vždy snažíme doplnit do programu i jednání se státními orgány. Poté, co se navštívená firma představí, následují prezentace českých firem. Následně probíhá volná diskuse. Součástí některých jednání je i prohlídka výroby.
 • K dispozici budeme mít mikrobus, kterým se budeme přemisťovat na jednotlivé schůzky. V polovině mise proběhne přesun z Jekatěrinburgu do Čeljabinsku.
 • České firmy tak mají příležitost dostat se na jednání s významnými společnostmi a to za výhodných podmínek v krátkém časovém úseku.

CO NABÍZÍME ČESKÝM FIRMÁM?

 • Organizace a příprava jednání v podnicích v Jekatěrinburgu, Čeljabisnku a okolí
 • V ceně účasti je zahrnuta doprava mikrobusem
 • Doporučení ubytování a dopravy
 • Každá firma bude mít prostor na prezentaci své společnosti
 • Účastníci si platí leteckou dopravu a ubytování samostatně, CzechTrade hotel s předstihem doporučí
 • Cena služby: 36 000 Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na MISI ČESKÝCH FIREM Z OBORU ENERGETIKA, ODPADY A EKOLOGIE najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 6.9.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Zmrzlík Marek
Exportní konzultant

+420 224 907 539Pravidelné novinky e-mailem