Mise zástupců českého obranného a bezpečnostního průmyslu do Somalilandu

Cílem projektu je pokračovat v diskusích s partnery (mj. mise tehdejšího náměstka MPO Bärtla) se somalilandskými partnery a navázání nových kontaktů českých zástupců obranného a bezpečnostního průmyslu a firem z dalších oborů s novými partnery.

Datum konání
23.02.2021 - 25.02.2021
Typ akce
Mise
Země určení
Somálsko Somálsko
Místo konání
Hargeysa
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Osobní jednání s představiteli Somalilandu je vzhledem k regionálním zvyklostem nezbytné. V případě úspěšné stabilizace Somálska jako takového bude Somaliland představovat velmi perspektivní trh. Již nyní je poptávka po českých technologiích, financování přes další partnery je zpravidla zajištěné. Vedle firem z obranného a bezpečnostního sektoru jsou k účasti, v případě zájmu, zvány i společnosti z dalších sektorů.

Projekt je organizován jako doprovodná mise náměstka ministra obrany Tomáše Kopečného. Českým firmám toto zaštítění poskytne potřebnou institucionální a politickou podporu při jednání s místními partnery.

V případě zájmu o účast v delegaci prosím kontaktuje Mgr. Pavla Šáru (pavel_sara@mzv.cz), obchodní úsek zastupitelského úřadu v Addis Abebě, a Mgr. Matěje Denka (denkm@army.cz), Sekce průmyslové spolupráce, MO ČR.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Pavel Šára / obchodní úsek zastupitelského úřadu v Addis Abebě / pavel_sara@mzv.cz