Moulding Expo 2019

Země konání:
Stuttgart Německo
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
21. 05. 2019 - 24. 05. 2019

Moulding Expo 2019 – DE – Německo, Stuttgart (20.5.2019)Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu MOULDING EXPO 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků ve strojním průmyslu.

Moulding Expo Stuttgart se koná každé dva roky a skládá se ze dvou vystavovatelských oblastí. Do první patří klasická výroba nástrojů a forem s tvářecími a prototypovými nástroji, konstrukce měřidel a upínacích přípravků se silnou orientací na uživatele. Ve druhé jsou pak výrobci a systémy pro výrobu nářadí a forem (kovoobráběcí stroje a přesné nástroje, stroje pro povrchovou úpravu, svářecí stroje, systémy horkých vtoků atd.).

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Váš profil zveřejníme na webových stránkách naší kanceláře v Düsseldorfu a propagačním leafletu, který pro akci připravíme.
 • Mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem německých firem o setkání s Vaší firmou.
 • Prostor pro vystavení modelů/vzorků produkce, stolek se 4 židlemi pro jednání, uzamykatelná skříňka, stojan na katalogy.
 • Zázemí stánku CzechTrade na veletrhu včetně kuchyňky, základní občerstvení, zajištění přívodů vody a elektřiny.
 • Umístění názvu firmy, loga a plakátu firmy na společném stánku.
 • 1-2 ks vystavovatelských průkazů na firmu.
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů (podmínkou je včasné přihlášení firmy u CzechTrade).
 • Přehled kontaktů, které obdržely pozvánku k jednáním s Vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • Cena cca 6 – 8 m2: 95 000 – 105 000,- Kč bez DPH
 • Cena cca 10 – 12 m2: 125 000 – 135 000,- Kč bez DPH
 • Cena cca 14 – 16 m2: 155 000 – 165 000,- Kč bez DPH
 • Ceny zahrnují i společné zázemí na stánku

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu MOULDING EXPO 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30. 7. 2018.Kontaktní informace

+420 541 159 255Pravidelné novinky e-mailem