On-line účast na virtuální show Megamigs 2020

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Kanada Kanada
Typ akce:
Konference, Ostatní
Datum konání:
12. 11. 2020 - 13. 11. 2020

Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, agenturou CzechInvest a v neposlední řadě i Asociací českých herních vývojářů, organizují českou účast na gamingové konferenci Megamigs 2020. Akce bude 100 % virtuální a koná se ve dnech od 12. do 13. listopadu 2020.

Gamingová konference Megamigs je v kanadském videoherním průmyslu událostí číslo jedna a s účastí cca 3 tis. účastníků z 20 a více zemí pak největší svého druhu na východním pobřeží. Čeští zástupci herního průmyslu se této akce zúčastní vůbec poprvé v historii a to díky projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Letošní speciální virtuální verze s sebou přináší prezentaci gamingového průmyslu v rámci kulatých stolů a panelů, zajímavé speakry, profesionální networking, virtuální prezentace, aj.

Bližší informace k akci jsou k dispozici na stránkách konference, případně se obracejte na Velvyslanectví ČR v Ottawě (jan_kubacka@mzv.cz) či na agenturu CzechInvest (michal.janecka@czechinvest.org).Kontaktní informacePravidelné novinky e-mailem