Infotherma 2020

Místo konání:
Ostrava, Černá louka 3235 Moravskoslezský kraj
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
20. 01. 2020 - 23. 01. 2020

Ve dnech od 20. do 23. ledna 2020 se v Ostravě uskuteční 27. ročník mezinárodní výstavy zaměřené na vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů.

Stalo se tradicí, že druhá polovina ledna je již neodmyslitelně spojená s termínem konání mezinárodní výstavy Infotherma. Dříve ve Frýdlantu nad Ostravicí a v posledních letech na ostravském Výstavišti Černá louka se tak každoročně na Infothermě setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků.

Součástí výstavy je odborný doprovodný program, vstupní expozice Dům plný energie a informací a internetová soutěž Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020.Kontaktní informace

+420 602 727 219Pravidelné novinky e-mailem