OTC Offshore Technology Conference and Exhibition

Místo konání:
Houston, USA
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
06. 05. 2019 - 09. 05. 2019

OTC Offshore Technology Conference and Exhibition – CZ – Česká republika, Houston, USA (5.5.2019)Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu OTC Offshore Technology and Exhibition 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v energetickém průmyslu.

Největší veletrh zaměřující se na technologie v oblasti frakování, těžby plynu a ropy z mořského dna, těžby plynu a ropy obecně, energetiku a oceánografii ve Spojených státech amerických. Veletrhu se mohou zúčastnit výrobci  a prodejci se širokou škálou výrobků, které musí nejdříve projít schvalovacím procesem schvalování pořadateli veletrhu a jejich účast a jednotlivé výrobky musí být odsouhlaseny k vystavování.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Stánek 10×10 stop 100 Sq. Ft (cca 9 m2)
 • Vybavení stánku dripe and pipe, stánek lze upravit dle požadavků klienta
  a následně dopočítat aktuální cenu
 • Vzhledem k variabilitě stánku je cena určená pro nejlevnější řadovou účast
  v provedení koberec, rám a závěs
 • Klient může dostat stánky 9 m2, 18 m2 a větší vždy v násobku 9 m2
 • Stánek 9 m2 obsahuje: provedení stánku „pipe and drape“, koberec 9×10 stop
  (není položen pruh koberce o šířce jedné stopy v zadní části stánku),
  stůl, dvě židle a odpadkový koš
 • Každá společnost získá také možnost zařazení do seznamu vystavovatelů při včasném odeslání přihlášky k účasti na veletrhu
 • Společnosti, které se účastní letního termínu veletrhu poprvé dále získávají speciální marketingový balíček služeb – speciální profil pro nové vystavovatele atd. (podrobnosti rádi poskytneme na vyžádání)
 • Dodatečné vybavení stánku je možné po dohodě za poplatek doobjednat
 • V případě zájmu společnosti o větší plochu, než 18 m2 bude provedena individuální kalkulace
 • Cena cca 9 m2: 140 000,- Kč bez DPH
  (Stánek 10×10 stop 100 Sq. Ft, nový vystavovatel)

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu OTC Offshore Technology and Exhibition 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15.12.2018.Kontaktní informace

+420 224 907 569Pravidelné novinky e-mailem