OUTDOOR RETAILER – SUMMER MARKET- USA 2020

Místo konání:
Denver, Colorado Spojené státy americké
Země určení:
Spojené státy americké Spojené státy americké
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
23. 06. 2020 - 25. 06. 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu OUTDOOR RETAILER – SUMMER MARKET 2020, který pokrývá širokou škálu z oblasti sportu a volného času.

Největší veletrh zaměřující se na zboží pro sport a volný čas ve Spojených státech amerických. Veletrhu se mohou zúčastnit výrobci a prodejci se širokou škálou produktů například s produkty pro camping, turistiku, horolezectví, cyklistiku, běh, Triatlon, vodní sporty, surfing, rybolov, yogu, sportovní oblečení, výrobci produktů pro domácí mazlíčky, výrobci sportovní výživy a mnoho dalších.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.


Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

 Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Šebelová Markéta
Exportní konzultant

+420 224 907 591Pravidelné novinky e-mailem