OZWATER´19

Země konání:
Melbourne Austrálie
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
07. 05. 2019 - 09. 05. 2019

OZWATER´19 – AU – Austrálie, Melbourne (6.5.2019)Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu Ozwater´19.

Vodárenský veletrh a konference se koná každoročně. Jedná se o nejvýznamnější a největší mezinárodní akci na jižní polokouli. Tato jedinečná akce je organizována Vodárenskou asociací Austrálie.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace Vaší společnosti na českém stánku o celkové ploše 18 m2
  • Intenzivní marketingová kampaň – vytipování a pozvání relevantních obchodních partnerů, screening vystavovatelů, propagační materiály, PR
  • Osobní asistence během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery
  • Doporučení při výběru  Vašeho hotelu a transportu
  • Výstupem této služby bude závěrečná zpráva obsahující přehled generovaných kontaktů, informace o průběhu veletrhu a fotodokumentace

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu Ozwater´19 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15. 11. 2018.Kontaktní informace

+420 224 907 593Pravidelné novinky e-mailem