PLMA USA 2019

Země konání:
Chicago Spojené státy americké
Země určení:
Spojené státy americké Spojené státy americké
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
17. 11. 2019 - 19. 11. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu PLMA USA 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

PLMA je unikátní potravinářský a drogistický veletrh na území USA. Čeští výrobci se zde mohou přímo setkat s nákupčími velkých amerických ale i mezinárodních potravinářských řetězců a prezentovat jim svoje výrobky. Zvyšuje se tak jejich šance na úspěch v podobě kontraktu na dodávky do obchodních řetězců nejen v USA ale po celém světě.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB
Osobní účast

  • Stánek 10×10 stop 100 Sq. Ft (cca 9m2)
  • Oktanom, 3 police, 2 židle, counter, stůl v ceně, ostatní možno doobjednat po dohodě
  • Klient může dostat stánek 9 m2 nebo 18 m2 a větší vždy v násobku 9m2
  • Individuální design je možný po dohodě se ZK Chicago
  • Cena: 100 000,- Kč bez DPH nový vystavovatel

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu PLMA USA 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31.5.2019.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Mgr. Jesenská Zuzana
Exportní konzultant

+420 224 907 566Pravidelné novinky e-mailem