Podpora účasti českých firem na leteckém veletrhu EAA AirVenture Oshkosh

Matchmakingový seminář Prezentace českých výrobců letadel LSA.

Datum konání
25.07.2022 - 31.07.2022
Typ akce
Společenská akce
Země určení
Spojené státy americké Spojené státy americké
Místo konání
Oshskosh
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Ve dnech od 25. do 31. července 2022 se ve státě Wisconsin uskuteční další ročník světově proslulé přehlídky letecké techniky EAA AirVenture Oshkosh.

Generální konzulát v Chicagu již tradičně prostřednictvím schváleného projektu ekonomické diplomacie podpoří prezentaci výrobců českých lehkých sportovních letadel (LSA), a to formou uspořádání networkingového setkání a semináře pro potencionální americké partnery v průběhu konání tohoto veletrhu.

EAA AirVenture je největším leteckým veletrhem ve Spojených státech amerických, kterého se pravidělně účastní více než půl milionu návštěvníků a k vidění je více než 10 000 letadel. Čeští výrobci malých sportovních letadel dlouhodobě potvrzují, že EAA AirVenture je zásádním veletrhem, kterého je nezbytné se účastnit, pokud i nadále chtějí usilovat o úspěšný prodej na americkém trhu.

Zájemci o účast na projektu ekonomické diplomacie mohou kontaktovat vedoucí obchodně-ekonomického úseku Generálního konzulátu v Chicagu Moniku Bokšovou na adrese monika_boksova@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Monika Bokšová / monika_boksova@mzv.cz