PowerKazakhstan 2019

Země konání:
Almaty Kazachstán
Země určení:
Kazachstán Kazachstán
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
23. 10. 2019 - 25. 10. 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu POWER KAZACHSTAN 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v energetickém průmyslu.

Energetika i příslušná přidružená odvětví patří k významným oblastem kazachstánského hospodářství. S ohledem na vzrůstající investice v této oblasti je v této oblasti čím dál větší poptávka po dodávkách kvalitních zařízení. V Kazachstánu v současné době probíhá obnova elektrických sítí, výstavba nových elektráren a rekonstrukce těch stávajících.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace Vaší společnosti na ploše o výměrách od 12 do 21 a více m2 (viz přihláška)
  • Součástí stánku je: stůl a 4 židle (v případě stánku většího než 15 m2 k dispozici 2 stoly), koberec, elektrická přípojka, osvětlení, označení stánku, ochrana, úklid
  • Stěny stánků je možno využít k propagaci firmy a výrobků (plakáty, bannery)
  • Osobní asistenci během veletrhu a účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery
  • Cena 12 m2: 120 000,- Kč bez DPH
  • Cena 15 m2: 140 000,- Kč bez DPH
  • Cena 21 m2: 190 000,- Kč bez DPH
  • stánek o výměře větší než 21 m2 (nutno upřesnit)

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu POWER KAZACHSTAN 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 15.6.2019.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Zmrzlík Marek
konzultant

+420 224 907 539Pravidelné novinky e-mailem