Prezentace českého sklářství v Indii

Místo konání:
Dillí, Mumbaí Indie
Země určení:
Indie Indie
Typ akce:
Mise
Datum konání:
25. 11. 2019 - 29. 11. 2019

Podnikatelská mise do Indie nabídne českým firmám jedinečnou příležitost prezentovat český křišťál indickým obchodním partnerům  v rámci pětidenního programu organizovaného ve spolupráci Velvyslanectví ČR v Dillí, Honorárního konzulátu ČR v Mumbaí, agentury CzechTrade a agentury CzechTourism.

Cílem projektu je podpořit obchodní aktivity českých sklářských firem ve dvou centrech poptávky po interiérovém designu v Indii – v Dillí a v Mumbaí. Firmám by měl projekt přinést především základní informace o aktuální poptávce a trendech na indickém trhu a důležité obchodní kontakty.

V Dillí se realizace projektu bude opírat o zázemí velvyslanectví a osobní přítomnost velvyslance. V Mumbaí projekt z hlediska praktického zabezpečení podpoří Honorární konzulát ČR a zahraniční zastoupení agentur CzechTrade a CzechTourism.  

V Dillí i v Mumbaí se uskuteční výstavy skla spojené s podnikatelským seminářem a návaznou společenskou akcí. Dále budou na programu návštěvy u indických obchodních partnerů a schůzky B2B, přičemž indičtí partneři budou osobně zváni na  výstavy českého křišťálu v obou městech.

 

Termín podnikatelské mise: 25. – 29. listopadu 2019. 

Zájemci o bližší informace a o účast se mohou obracet na Velvyslanectví ČR v Dillí prostřednictvím e-mailové adresy: milan_tous@mzv.cz . 

 

 

 

 

 

Pravidelné novinky e-mailem