Prezentace českých environmentálních technologií na veletrhu ECO Expo Asia 2019 v Hongkongu od 30. října 2019

Místo konání:
Hongkong, Asia WorldExpo, ostrov Lantau Hongkong
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
30. 10. 2019 - 02. 11. 2019

 

Účast na veletrhu ECO Expo Asia, který se uskuteční ve dnech 30.10. – 2.11.2019 na výstavišti AsiaWorld-Expo, Hong Kong nedaleko mezinárodního letiště, je pro české firmy zdarma v rámci české expozice na ploše 18 m2. Dále je s organizátory výstavy jednáno o uspořádání samostatného českého semináře, kde české zúčastněné firmy a instituce představí své produkty zákazníkům z Hongkongu i širšího regionu.

 

Generální konzulát ČR v Hongkongu pořádá českou účast na ECO Expo Asia v rámci projektů ekonomické diplomacie finančně podporovaných Ministerstvem zahraničních věcí ČR. České firmy si budou hradit jen cestovní náklady.

 

Letošní motto veletrhu zní: „Méně karbonu, méně odpadu – zelené inovace“ a stěžejními tématy jsou: řízení odpadového hospodářství a recyklace (souvisí se zavedením poplatkového systému za pevný městský odpad v Hongkongu od roku 2020), zelené budovy a energetická účinnost, zelená doprava a čištění odpadní vody. Souběžně s výstavou proběhne ECO Asia Conference s řadou diskusních bloků. Více informací najdete na: www.ecoexpoasia.com.

 

Čeští zájemci o účast na české expozici z řad firem, výzkumných ústavů, univerzit a dalších institucí zabývajících se ekologickými otázkami, se mohou nejpozději do 31. srpna 2019 přihlásit na adrese: commerce_hongkong@mzv.cz.

 

Pravidelné novinky e-mailem