Prezentace českých firem na zemědělském veletrhu Ildex ve Vietnamu

Velvyslanectví ČR v Hanoji  ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR organizuje v rámci projektu ekonomické diplomacie MZV ČR účast na veletrhu zemědělských výrobků a technologií Ildex v Ho Či Minově Městě ve dnech od 3. do 5. srpna 2022.

Datum konání
03.08.2022 - 05.08.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Vietnam Vietnam
Místo konání
Saigon Exhibition and Convention Center, Ho Či Minovo Město
Další akce v kategoriích

Zároveň zvou české firmy k účasti ve společném výstavním stánku a k prezentaci jejich výrobků a technologií na doprovodném specializovaném semináři.

Českým zemědělským firmám zajímajícím se o vietnamský trh nabízí veletrh Ildex 2022 ideální příležitost k prezentaci jejich výrobků a technologií ve Vietnamu. Prezentace českých firem proběhne na společném stánku o velikosti 36m2 pod záštitou českého velvyslanectví a Ministerstva zemědělství ČR. České firmy budou mít rovněž příležitost k představení svých výrobků a technologií na doprovodném českém specializovaném semináři pro zahraniční odborníky (zástupce firem a institucí) s možností následných B2B jednání.

Účast českých firem na veletrhu bude finančně podpořena z projektu ekonomické diplomacie MZV ČR, v rámci kterého budou financovány náklady na zajištění stánku a doprovodného semináře. Účast českých firem tak bude zcela zdarma s výjimkou nákladů na dopravu a ubytování.

Dosavadní vývoz zemědělských výrobků z ČR do Vietnamu zaostává za možnostmi českých exportérů i absorpční možností vietnamského trhu. Vietnam má populaci téměř 100 mil. obyvatel a sektor zemědělství zažívá v posledních letech nebývalý rozvoj. Země však stále musí dovážet většinu zemědělských a potravinářských technologií a výrobků ze zahraničí. Export zemědělských výrobků z ČR do Vietnamu v současné době tvoří zejména chmel, pivo, suroviny živočišného původu, slad a hnojiva. Mezi
perspektivní vývozní komodity do teritoria patří sušené mléko a mléčné výrobky, cukrovinky, ovoce, masné výrobky vč. konzerv, krmivo, insekticidy. Z technologií lze uvést např. zavlažovací techniku, potravinářské linky na zpracování masa i mléka, konzervárenské a balící stroje, minipivovary, nápojové linky, technologie pro ustájení zvířat, apod.

Zájemci o účast na veletrhu Ildex 2022 mohou kontaktovat Velvyslanectví ČR v Hanoji na adrese: commerce_hanoi@mzv.cz, nebo českého zemědělského experta ve Vietnamu Ing. Luboše Marka na adrese: Lubos.Marek@mze.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ commerce_hanoi@mzv.cz