Prezentace českých firem u příležitosti návštěvy ministra průmyslu a obchodu ve Vietnamu

Cílem projektu je uspořádat podnikatelské semináře v Hanoji pro české firmy, které budou doprovázet oficiální delegaci ministra průmyslu a obchodu ČR ve Vietnamu (ve dnech od 19. do 23. února 2023).

Datum konání
19.02.2023 - 23.02.2023
Typ akce
Prezentace
Země určení
Vietnam Vietnam
Místo konání
Hanoj
Další akce v kategoriích

Zaměření:

Seminář bude změřen na energetiku, energetickou účinnost, rozvodné sítě a obnovitelné zdroje, přičemž by akce navazovala na 7. zasedání Česko-vietnamské smíšené komise z června 2022 v Praze, v rámci níž byl uspořádán seminář „Czech-Vietnamese Energy Roundtable“ pro zástupce vietnamského energetického podniku EVN.

Další aktivity budou zaměřeny na letecký sektor.

Akce se bude konat v hlavním městě Hanoj.

V rámci projektu bude představena Česká republika jako spolehlivý obchodní partner pro vietnamské partnery a české firmy budou mít příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným vietnamským partnerům z řad státního sektoru.

Realizace projektu pomůže českým firmám nalézt nové obchodní příležitosti ve Vietnamu či posílit již existující obchodní vazby mezi českými a vietnamskými subjekty.

Zájemci o účast mohou kontaktovat Velvyslanectví ČR v Hanoji, ekonomickou diplomatku Nikolu Sichlerovou: nikola_sichlerova@mzv.cz

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Nikola Sichlerová / nikola_sichlerova@mzv.cz

Doporučujeme