Prezentace českých krmiv a veterinárních přípravků v regionech Kazachstánu

Datum konání
14.03.2022 - 18.03.2022
Typ akce
Prezentace
Země určení
Kazachstán Kazachstán
Místo konání
Kazachstán
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR organizuje ve dnech od 14. do 18. března 2022 podnikatelskou misi českých firem z oboru péče o hospodářská zvířata v regionech Kazachstánu.

Akce je pořádána jakožto marketingová aktivita Ministerstva zemědělství ČR v rámci systému podpory ekonomické diplomacie a je určená pro české firmy výrobce krmiv, veterinárních preparátů, technologií a genetického materiálu. Návštěvy kazachstánských regionů budou doplněny hrazenou účastí českých firem na zemědělské výstavě AgriTech/FarmTech v Nur-Sultanu ve dnech od 16. do 18. března 2022.

Program mise českých výrobců předpokládá návštěvu 2 – 3 kazachstánských zemědělských regionů (Almatinský, Žambylský a Severokazachstánský/ Východokazachstánský) a organizaci, ve spolupráci se zemědělskými odbory regionů a podnikatelskými komorami, prezentace českých výrobků/služeb pro místní zemědělců.  Vzhledem k tomu, že se bude jednat o setkání s potenciálními finálními zákazníky, je nanejvýš vhodné, aby účastnící se česká firma již měla na trhu Kazachstánu vyřízené potřebné formality a nastavenou distribuční síť. Prezentace vč. B2B jednání se zainteresovanými klienty budou doplněny návštěvami relevantních podniků/farem v místě. Návštěvy v regionech budou synergicky propojeny s účastí českých firem na zemědělské výstavě AgriTech/FarmTech, v rámci které bude uspořádán odborný seminář a proběhnou individuální jednání firem. Účast na výstavě je též otevřena i pro katalogovou prezentaci firem nejen z výše uvedených oborů.

Informace:

  • Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu zajišťuje organizaci prezentací (hradí pronájem sálů a techniky, plochy stánku na výstavě AgriTech/FarmTech, propagaci), dopravu po Kazachstánu a menší občerstvení. Účastníci si hradí dopravu do a z Kazachstánu, PCR testy, ubytování (navrhneme možnosti ubytování za zvýhodněných podmínek), diety svých pracovníků a, v případě potřeby, překlad do ruštiny.
  • Zájemci o účast na marketingovém projektu z řad českých firem se mohou přihlásit do 20. února 2022 na a e-mail ekonomického úseku Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu commerce_nur-sultan@mzv.cz. Termín pro uzavření přihlášek pro katalogovou prezentaci na AgriTech/FarmTech je 27. 2. 2022. Po uzavření registrace Velvyslanectví ČR zašle účastníkům podrobnosti k akci vč. předběžného programu.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ commerce_nur-sultan@mzv.cz