Prezentace obranného průmyslu na veletrhu DEFEXPO

Země konání:
Dillí a Lucknow Indie
Země určení:
Indie Indie
Typ akce:
Mise
Datum konání:
03. 02. 2020 - 09. 02. 2020

Podnikatelská mise vedená náměstkem ministra obrany pro řízení sekce průmyslovou spolupráce Tomášem Kopečným se zúčastní veletrhu DEFEXPO India 2020, který se uskuteční v Lucknow ve dnech 5. – 9. února 2020.

Na veletrhu se představí české společnosti PBS Group a RETIA jako vystavovatelé v rámci společného českého výstavního stánku, který zajišťuje Velvyslanectví ČR v Dillí s využitím finančních prostředků z programu PROPED (projektů na podporu ekonomické diplomacie) a agentura CzechTrade.

Na veletrhu se dále ve spolupráci s indickými partnery budou prezentovat společnosti TATRA TRUCKS a Česká zbrojovka Uherský Brod.

Před konáním veletrhu DEFEXPO India 2020 se v Dillí uskuteční dne 3. února 2020 setkání zástupců českého a indického obranného průmyslu za účasti představitelů ministerstev obrany ČR a Indie.

Na české straně se uvedených akcí v Dillí a v Lucknow zúčastní české společnosti: AERO Vodochody AEROSPACE, Česká zbrojovka Uherský Brod, ELDIS, OMNIPOL, PBS Group, RETIA, SVOS, TATRA TRUCKS a THT Ostrava CZ.

Kontaktní osoba: Milan Touš, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Dillí 

Pravidelné novinky e-mailem