Rumunsko – Kulatý stůl k obchodním a investičním příležitostem v energetice

Místo konání:
hotel Capitol, Calea Victoriei 29, Bukurešť Rumunsko
Země určení:
Rumunsko Rumunsko
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
18. 03. 2020

Rumunsko – Kulatý stůl k obchodním a investičním příležitostem v energetice

Velvyslanectví České republiky v Bukurešti bude pořádat v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie PROPED Kulatý stůl k obchodním a investičním příležitostem v energetice.

Kulatý stůl je financován z programu Ministerstva zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky a bude se konat ve středu 18. března 2020 od 10:00 hod. do 14.00 hod. v prostorách hotelu Capitol v centru Bukurešti, Calea Victoriei 29.

Cílem projektu je propojit zájmy českých subjektů z energetického sektoru s rumunským trhem. Příležitosti se pro CZ firmy se nabízejí v modernizaci, restrukturalizaci a rozšiřování energetických kapacit.

V rámci kulatého stolu proběhnou prezentace účastníků a po pracovním obědě dvoustranná B2B a B2G jednání. Z rumunské strany budou na kulatý stůl pozváni odbornicí z daného oboru a koncoví adresáti podle požadavků českých účastnických firem.

Cca 14 dní před akcí zveřejníme finální verzi pozvánky a programu. Společnosti, které mají zájem o kulatý stůl, prosíme o zaslání závazného potvrzení do 20. února 2020 na mailovou adresu: commerce_bucharest@mzv.cz.

Firmy se mohou zúčastnit přímo, prostřednictvím rumunského zástupce své firmy nebo katalogovou prezentací.

Jednací jazyk je angličtina a účast zdarma.

Kontaktní osoba:

Velvyslanectví České republiky v Bukurešti

pí. Anca Marinescu

mail: anca-emilia_marinescu@mzv.cz,

nebo commerce_bucharest@mzv.cz

tel. +40-21-303.92.93

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/c7eb8dfd-5d5c-491e-a6b2-b91e9014fdbc.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Anca Marinescu

+40-21-303.92.93Pravidelné novinky e-mailem