SIAL Montreal 2020 – největší potravinářský veletrh v Kanadě

Místo konání:
Palais des Congrès, Montréal Kanada
Země určení:
Kanada Kanada
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
29. 09. 2020 - 01. 10. 2020

POZOR! Aktualizace termínu konání akce kvůli koronaviru:

Vzhledem k současnému vývoji koronavirové pandemie ve světě, především pak v Severní Americe, a také s ohledem na současné restrikce a přetrvávající nejistotu ohledně jejich dalšího vývoje, bylo rozhodnuto, že se letošní ročník bude konat pouze virtuálně a to ve dnech od 28. září do 2. října 2020. O možnostech účasti v rámci online platformy aktuálně probíhá jednání s organizátory akce i Ministerstvem zemědělství ČR. 

SIAL Kanada, který je realizován střídavě v Montrealu a Torontu, představuje nejvýznamnější potravinářský veletrh Kanady a jeden z nejvýznamnějších v regionu Severní Ameriky. Pravidelně zde vystavuje přes tisíc vystavovatelů z více než 50 zemí a návštěvnost přesahuje 20 000 účastníků. Veletrh tak představuje unikátní možnost pro české společnosti prezentovat své produkty široké i odborné veřejnosti a získat rozsáhlé spektrum kontaktů.

Vzhledem k dynamickému vývoji situace okolo šíření koronaviru nicméně doporučujeme pravidelně sledovat webové stránky veletrhu, případně kontaktovat Velvyslanectví ČR v Ottawě, p. Jana Kubačku (Jan_Kubacka@mzv.cz).

Pravidelné novinky e-mailem