Sourcing Day s rakouskou firmou FACC

Země konání:
Praha Česká republika
Země určení:
Rakousko Rakousko
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
30. 03. 2021

Rádi bychom Vás informovali o poptávce rakouské firmy FACC, světového lídra v navrhování, vývoji a výrobě pokročilých leteckých komponent a systémů. FACC hledá prostřednictvím CzechTrade nové dodavatele soustružených dílů (z hliníku, oceli a tvrdých kovů), frézovaných dílů (výroba forem), svařování a zpracovatele plechu a válcovaného plechu (řezání vodou a laserem).

FACC je technologickým partnerem všech hlavních výrobců letadel a motorů. Po celém světě vzlétne letadlo s technologií FACC na palubě každou sekundu. Vizí FACC je naplnění lidské touhy po mobilitě novými, efektivnějšími a udržitelnějšími způsoby. Do portfolia produktů a služeb FACC spadají kompozitní lehké komponenty pro primární a sekundární konstrukce, kompletní interiéry kabin, rozsáhlé odborné znalosti motoru, údržba a design.

Společnost se svými 2 900 zaměstnanci z 38 zemí působící v 13 mezinárodních pobočkách dosáhla ročního obratu 585 milionů EUR.

FACC poptává:

  • Svařování
  • Soustružené díly (hliník, ocel a tvrdý kov)
  • Frézované díly (výroba forem)
  • Zpracování plechu a válcovaného plechu (řezání vodou a laserem)

Certifikace ISO 9001 je výhodou.

Pokud máte zájem o spolupráci, prosíme o vyplnění přiloženého dodavatelského dotazníku Supplier Profile, na jehož základě bude nákupčí firmy vybírat své potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier Profile“ zašlete na adresu vienna@czechtrade.cz a v kopii na andrea.krpejsova@czechtrade.cz nejpozději do 26. 4. 2021. S vybranými dodavateli se firma plánuje setkat online. Komunikace je možná v německém a anglickém jazyce. Představení dodavatelů je bezplatné. Setkání nákupčího s vybranými českými dodavateli bude symbolicky zpoplatněno částkou 2.000 Kč bez DPH.

V případě dotazů se obracejte na zahraniční kancelář ve Vídni (vienna@czechtrade.cz, tel: +43 664 35 25 105) nebo na konzultanta centrály CzechTrade Mgr. Vladimíra Degťara (vladimir.degtar@czechtrade.cz, +420 224 907 557).

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/63dd9daf-dbd5-4c09-9680-13b6b7fa1669.

Přílohy:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Mgr. Degťar Vladimír
Exportní konzultant - senior

+420 224 907 557Pravidelné novinky e-mailem