Sourcing day se společností JOMA AB

Rádi bychom Vás informovali o poptávce švédské kovozpracující společnosti JOMA AB, která vyrábí a dodává produkty do oboru stavebnictví. JOMA AB hledá nové české dodavatele v kovovýrobě, a to zejména pro výrobu požadovaných kovových výrobků (specifikace v přiloženém katalogu). 

Datum konání
15.10.2021 - 30.11.2021
Typ akce
Fórum
Země určení
Švédsko Švédsko
Místo konání
Praha
Další akce v kategoriích

Joma je jednou z předních společností v kovozpracujícím průmyslu ve Švédsku s ročním obratem kolem 200 milionů SEK. Továrna a ústředí společnosti se nachází ve městě Målskog, poblíž Gnosjö – rozsáhlé podnikatelské oblasti s inovační silou.

Firma v České Republice poptává pro dlouhodobou a strategickou spolupráci výrobce v následujících produktových kategoriích:

  • různé druhy stavebního kování (trámové závěsy, úhlové konzole, spojovací desky, ocelové pásy atd.)

V této první fázi poptává švédská společnost výrobu v objemu 170 000 kusů/ročně (viz přiložená specifikace). Firma má ale zájem o dodavatele, kteří budou schopni zvýšit objemy výroby v budoucnu. Ve druhé fázi budou vybrány vhodné české firmy a před dalším jednáním bude podepsána Dohoda o mlčenlivosti, dále budou dodány technické výkresy produktů.

Schůzky s poptávající firmou budou probíhat formou online meetingů.

V případě zájmu o spolupráci žádáme o vyplnění přiloženého dodavatelského dotazníku JOMA Supplier Profile, na jehož základě bude centrální nákup firmy vybírat potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier_Profile“ zašlete na adresu katerina.kraus@czechtrade.cz nejpozději do 12.11. 2021.

Představení dodavatelů je bezplatné. Po evaluaci profilů nákupním oddělením švédské firmy budou s vybranými dodavateli zorganizována termínovaná online jednání s vedením nákupu. Online jednání s vybranými českými dodavateli bude zpoplatněno částkou 1.800 Kč (bez DPH).

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/6b6be7fc-4186-4998-b4b7-6ea18c04a3ca.

Přílohy:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Bc. Darmovzal Jan / Exportní konzultant / jan.darmovzal@czechtrade.cz / +420 224 907 525