Spolupráce mezi Českou republikou a Karnatakou v sektoru obráběcích strojů

Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spojení s indickým svazovým státem Karnataka plánuje uspořádat virtuální kulatý stůl na podporu českých exportérů zejména z technických oborů, které odpovídají profilu a zaměření tohoto svazového státu.

Datum konání
02.09.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Indie Indie
Místo konání
Dillí
Další akce v kategoriích

Akce se za účasti vysokého představitele Ministerstva průmyslu a obchodu na české i karnatacké straně bude konat 2. září 2020 od 12:30 českého času.

Zvány jsou tímto všechny české firmy z oblastí jako je strojírenství, obráběcí stroje, kovozpracovatelský průmysl, automobilový průmysl, dopravní či chemický průmysl, se zájmem o teritorium k účasti na tomto kulatém stolu.

Nabídka účasti je pro české firmy zdarma, a pomůže udržení kontaktu s jižní Indií i v době, kdy je to tradiční cestou nemožné. Účast je plánována formou prezentace na 5-10 minut v anglickém jazyce prostřednictvím platformy (pravděpodobně MS Teams), která bude pořadatelem zajištěna ve spolupráci s místním partnerem. Budeme rádi za Váš zájem se účastnit. Bližší informace o akci na adrese obchodního rady Milan_Dostal@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor