Technologická mise inovačních firem do Indie

Místo konání:
Bengalúru, Nové Dillí Indie
Země určení:
Indie Indie
Typ akce:
Mise
Datum konání:
11. 11. 2019 - 14. 11. 2019

Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s Invest India a Czech Invest organizují prostřednictvím projektu na podporu ekonomické diplomacie PROPED událost „Technologická mise českých inovačních firem do Indie“. Tímto bychom Vás rádi vyzvali k účasti na akci, která v letošním roce proběhne ve dnech 11. – 14. listopadu, a která je orientována na technologické firmy zaměřené na elektromobilitu a alternativní pohony, autonomní řízení a umělou inteligenci, digitalizaci a konektivitu a s tím spojené služby a chytrou výrobu, vývoj, logistiku a chytré skladování. Mise si klade za cíl zprostředkovat či prohloubit cenné obchodní kontakty mezi reprezentanty jednotlivých českých firem s indickými zástupci politické a podnikatelské sféry.

V souvislosti s podporou ekonomické diplomacie prostřednictvím projektu PROPED je v rámci proexportních aktivit organizována Technologická mise inovačních firem do Indie. Mise představuje mimořádnou příležitost pro prezentaci českých společností v sektoru, který v Indii nabízí rozsáhlé obchodní a investiční příležitosti. Matchmakingová a prezentační akce se uskuteční ve dnech 11. – 14. listopadu ve městech Bengalúru a Nové Dillí a bude spojena s možností individuálních jednání.

Přípravu mise zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s CzechInvestem. Pro více informací kontaktujte prosím ekonomického radu Velvyslanectví Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz).

Pravidelné novinky e-mailem