Turistický workshop v Petrohradu

Země konání:
Sankt Peterburg Rusko
Země určení:
Rusko Rusko
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
20. 03. 2020

Turistický workshop v Petrohradu

V Petrohradu bude 20. března 2020 uspořádán odborný pracovní workshop „Český den“. Uskuteční se následující den po mezinárodním moskevském veletrhu cestovního ruchu MITT. České subjekty takto získají možnost zúčastnit se dvou významných turistických událostí během jedné návštěvy Ruska. Akce bude uspořádána v kongresovém sále prestižního hotelu Emerald, kde se pořádají akce podobného druhu. K účasti jsou vyzvány české firmy cestovního ruchu (čeští touroperátoři, hotelové a lázeňské společnosti) a zástupci českých regionů.

Projekt je koncipován jako platforma pro navazování obchodních vztahů mezi českými a místními podnikateli v oboru cestovního ruchu a kombinuje odborný seminář a pracovní workshop. Účastníci zde získají možnost představit zástupcům ruských touroperátorů a odborné veřejnosti z oblasti cestovního ruchu nabídku aktivní a zážitkové dovolené v českých regionech, zajímavé turistické objekty vhodné k návštěvě rodinami s dětmi a turistické akce, které budou mít potenciál oslovit ruské turisty v roce 2020.

Akce se koná v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR za finanční podpory Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Na její přípravě se podílí zastoupení agentury CzechTourism v Moskvě ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Sankt Peterburgu a ruskou mediální agenturou World Travel Biz. Účastí Generálního konzulátu v Sankt Peterburgu na přípravě, propagaci a realizaci projektu bude dosaženo jeho vysoké prestiže a rovněž podpořen zájem odborné veřejnosti a oficiálních představitelů severozápadních regionů Ruské federace.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/0183e333-6606-4ef7-970b-a19120b7304c.

Pravidelné novinky e-mailem